wrapper

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 9 και 10/11/2019 (με γιατρούς και παρατηρητές)


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 09.11.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΠΑΟΝ Επιβατών - Καμπανιακός

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Φοίνικας Πολίχνης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Ολυμπιακός Κυμίνων - ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)


------------------------------------------------------

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής - Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος

ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ελευθεριακός

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)


------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Σταυρού - ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΣ Νεάπολης - Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αριστοτέλης - Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αξιός Ανατολικού - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 15.00

Γιατρός:Balousha Mohammed

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Αμπελοκήπων - Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Ακρίτες Συκεών - Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Usore Blessing

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)


------------------------------------------------------

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελλήσποντος Κριθιάς - Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Δάφνη Ευαγγελισμού - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 15.00

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Προοδευτική - ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)


------------------------------------------------------

Δόξα Τριλόφου - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ Μεσήμβριας - Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 15.00

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ακαδ. Ποδ. Ζάχου - Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Γιατρός:Ανεστιάδου Ελισσάβετ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Χαρ. Επαμεινώνδας - ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

ΑΣ Αγ. Παύλος - Λιονταράκια

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής - Δόξα Τούμπας

Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 15.00

Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 - Αετός Ανω Σταυρού

Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα: 15.00

Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλβανός, Βότσαρης, Ξυδόπουλος, Μαυρίδης, Μπούρος, Καφαδάρης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Αναγνώστου, Λάλλας, Λιόλιος, Μαργαρίτης, Μπουρέκα, Μουτζουρούνης, Τσιαχρής.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10.11.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – ΑO Σειρήνα ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Θερμαϊκός Θέρμης – Μακεδονικός

Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.00

- Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

------------------------------------------

Εθνικός Σοχού - ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΟ Καρδίας - Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

ΑΠΕ Λαγκαδά - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Balousha Mohammed

ΠΑΟ Κουφαλίων - Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο: Αδένδρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Ιωνικός - Ιάσων Αυγής

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δόξα Αγ.Παύλου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

Αστέρας Αμπελοκήπων - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Τσεκούρας Μιχαήλ - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Αίας Ευόσμου - Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Μελιτέας - Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.00

Παρατηρητής: Ζυγομήτρος Δημήτριος - Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------


Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Θύελλα Περιστερώνα - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

Μακεδονικός Ασκού - Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Κεραυνός Κολχικού - Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Αναγέννηση Επανομής - Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Μουτζουρούνης Απόστολος

Πανόραμα - Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Λιτητάρης Αντώνης

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Εθνικός Μαλγάρων - Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.00

Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00

Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Οδυσσέας Κορδελιού - Σταυραετός Ευξεινούπολης 3-0 α.α.

Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Γιατρός:Ανεστιάδου Ελισσάβετ

Δόξα Ελπίδας - ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)


------------------------------------------------------

Αστραπή Νεάπολης - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.30

Γιατρός:Μπουρέκα Ρένια

Εθνικός Μετεώρων - Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.30

Γιατρός:Μουτζουρούνης Απόστολος

ΑΜΣ Νικόπολη - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Γιατρός:Usore Blessing

Μαγνησιακός - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.00

Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.00

Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Νίκη Ευκαρπίας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00

Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Εθνικός Αστέρας - Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 14.00

Γιατρός:Μπουρέκα Ρένια

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 11.30

Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 15.00

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Δόξα Γερακαρούς - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Ηρακλής Μοδίου - Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 15.00

Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Εθνικός Λαγυνών - Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 15.00

Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κισσός Χορτιάτη - Αίολος

Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.30

Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

ΑΕ Φαλήρου - Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00

Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο: Λακκιάς - ώρα: 11.30

Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΑΕ Πυλαίας - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Πέρα - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.00

Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μέντεκας Καλαμαριάς - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Ιωάννης Παπάφης - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00

Γιατρός:Οικονόμου Δανάη

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Πυρσός Αγίας Τριάδας

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα: 15.00

Γιατρός:Παπαγιάννης Γεώργιος

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ορφέας Αγ. Τριάδας - Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Διγενής Μονολόφου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.30

Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Δόξα Αδένδρου - ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο: Αδένδρου - ώρα: 11.30

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κανάρης - Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 09.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

Ελπίδες Συκεών - Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 16.30

Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. - ΑΟ Θράκης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.30

Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00

Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Ερμής Μηχανιώνας - Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 11.30

Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπήγαδου - Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 11.30

Γιατρός:Παπαγιάννης Γεώργιος

ΑΣ Ηρακλής 2015 - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Βοηθητικό Καυτανζογλείου Σταδίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Αγ. Γεωργίου - Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών

Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 15.00

Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Δόξα Περιβολακίου - ΠΑΟ Καρτερών

Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 11.30

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Ρουβίκωνας - Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.00

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Μπούρος, Σεμερτζής, Χαϊτας, Αστρεινίδης, Χατζηκυριάκος, Δεμερτζής, Καφαδάρης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

09.00 – 12.30: Usore Blessing, Θεοδωρίδης, Κεχαγιά, Μπαλίκος, Παπαδημόπουλος, Παπαλέτσιος.

13.00 – 16.00: Σαριδάκης, Τσαμαντουρίδης, Χατζηαθανασίου, Ανεστιάδου.

Προσθήκη σχολίου