wrapper

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 23.11.2019



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

------------------------------------------

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ιάσων Αυγής

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Balousha Mohammed

ΜΑΣ Αγχιάλου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Σταυρού - Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Αστέρας Ραιδεστού - Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Μαραθώνας - Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Θρίαμβος Παρθενίου - Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Αξιός Ανατολικού 0-3 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Φίλιππος Ελεούσας - Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 15.00

Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00

Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Μαγνησιακός

Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00

Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00

Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Βρασίδας Βρασνών - Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.00

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ατρόμητος Τριαδίου - Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.00

Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00

Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αχιλλέας Περαίας - Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Πυρσός Αγίας Τριάδας - ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αναγέννηση Προχώματος - Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 15.00

Γιατρός:Παπαβασιλείου Σωτήριος

Διγενής Μονολόφου - Ακαδ. Ποδ. Ζάχου

Γήπεδο: Μονολόφου - ώρα: 15.00

Γιατρός:Usore Blessing

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Χαρ. Επαμεινώνδας - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ.

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00

Γιατρός:Κατσαφούρου Ευφροσύνη

ΑΟ Θράκης - Κανάρης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης - ΑΣ Ηρακλής 2015

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τσεκούρας Μιχαήλ - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών – Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015

Γήπεδο: Πέντε Βρυσών - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βλαχούδης, Γαρυπίδης, Δρόσος, Μαυρίδης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Κοντογιάννη, Λιόλιος, Μπόμπορας, Παπαδημόπουλος, Παπαλέτσιος, Τζιόλα.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24.11.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου - Μακεδονικός

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΣ Γιαννιτσά

Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.00 - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης - Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: ΑΚ ΠΑΟΚ Νέας Μεσήμβριας – ώρα: 14.00

- Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – ΑΣ Νέες Τρικάλων

Γήπεδο: Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

------------------------------------------

Παύλος Μελάς - ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Ομόνοια Σίνδου - Καμπανιακός

Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Εθνικός Σοχού - Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΠΕ Λαγκαδά - Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

ΠΑΟΝ Επιβατών - ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

ΠΑΟ Κουφαλίων - Ιωνικός

Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

Ολυμπιακός Κυμίνων - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αίας Ευόσμου - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

Μελιτέας - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Ζυγομήτρος Δημήτριος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Δόξα Πενταλόφου - Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Ελευθεριακός - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μακεδονικός Ασκού - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Κεραυνός Κολχικού - ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

ΑΣ Νεάπολης - Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Ελλήσποντος Μαδύτου - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αναγέννηση Ρυσίου - Αριστοτέλης

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπαγιάννης Γεώργιος

Πανόραμα - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Χύτας Κωνσταντίνος - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00

Γιατρός:Μπουρέκα Ρένια

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Εθνικός Ευόσμου - Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΓΣ Ηλιούπολης - Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Εθνικός Μετεώρων - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.00

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Νίκη Ευκαρπίας - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

Αστραπή Μεσαίου - Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.00

Γιατρός:Balousha Mohammed

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00

Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελλήσποντος Κριθιάς - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 15.00

Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος

Νέστωρ Οσσας - Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος

Αρης Καβαλαρίου - Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 11.30

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 15.00

Γιατρός:Usore Blessing

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Φαλήρου - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Μουτζουρούνης Απόστολος

Αίολος - Προοδευτική

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Πέρα

Γήπεδο: Λακκιάς - ώρα: 11.30

Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ιωάννης Παπάφης - Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00

Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα: 11.30

Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Γιατρός:Μουτζουρούνης Απόστολος

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00

Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ορφέας Αγ. Τριάδας - Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

Δάφνη Ακροποτάμου - ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 15.00

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΠΑΟΚ Πολίχνης - Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.30

Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κυψέλη Νεάπολης - Λιονταράκια

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00

Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

Αναγέννηση Επταπυργίου - Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00

Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

ΑΟ Σούτερς - ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Γιατρός:Οικονόμου Δανάη

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μαραθών Υποδομή 1926 - Δόξα Τούμπας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης - ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τζιώτζιου Χριστ.-Υακίνθη

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Ερμής Μηχανιώνας

Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Φοίνικας Σχολαρίου - Αετός Ανω Σταυρού

Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 15.00

Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

ΠΑΟ Καρτερών - Ρουβίκωνας

Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 15.00

Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Ενωση Συκεών - Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00

Γιατρός:Καλαϊτζίδου Ευαγγελία

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Μελενηκιώτης Πασχ., Ξυδόπουλος, Δουβλέκης, Τσεκούρας.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

09.00 – 12.30: Usore Blessing, Αναγνώστου, Βασιλείου, Λάλλας, Μαστρογιάννης, Μπουρέκα.

12.30 – 15.30: Ζησόπουλος, Ιωαννίδης Παντ., Καλαϊτζίδου, Σπυρίδου, Χατζηαθανασίου, Σαλβαρίδης Ηλ., Τζιώτζιου.

Προσθήκη σχολίου