wrapper

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ


ΣΑΒΒΑΤΟ 30.11.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΑΕ Ευόσμου - Καμπανιακός

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:15.00

Ιωνικός - ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα:15.00

Ολυμπιακός Κυμίνων - ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο:Κυμίνων - ώρα:15.00

Φοίνικας Πολίχνης - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δόξα Ρετζικίου - Ελευθεριακός

Γήπεδο:Πεύκων - ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μακεδονικός Λητής - Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο:Λητής - ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:15.00

Ορφέας Σουρωτής - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Σουρωτής - ώρα:15.00

Αετός Βασιλικών - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Βασιλικών - ώρα:15.00

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Μαραθώνας

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου - ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Ομόνοια Σταυρούπολης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:15.00

Αξιός Ανατολικού - Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Ανατολικού - ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο:Ανοιξίας - ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Πυλαίας - Αίολος

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:15.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ Μεσήμβριας - Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο:Μεσήμβριας - ώρα:15.00

Ελπίδες Αμπελοκήπων - Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:15.00

Διγενής Μονολόφου - Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο:Μονολόφου - ώρα:15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κανάρης - Χαρ. Επαμεινώνδας

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:15.00

ΑΣ Αγ. Παύλος - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ.

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου - ώρα:15.00

Ελπίδες Συκεών - ΑΟ Θράκης

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:16.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ερμής Μηχανιώνας - ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας - ώρα:15.00

Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης - Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ρουβίκωνας - Ενωση Συκεών

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:17.30

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 01.12.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μακεδονικός – AO Σειρήνα ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου - Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΣ Γιαννιτσά

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αρης Θεσσαλονίκης – Αβάντες Χαλκίδας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

------------------------------------------

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Παύλος Μελάς

Γήπεδο:Χαλκηδόνας - ώρα:15.00

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Εθνικός Σοχού

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:15.00

ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο:Ξυλούπολης - ώρα:15.00

Ιάσων Αυγής - ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο:Αυγής - ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) - ώρα:11.30

Αστέρας Αμπελοκήπων - Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:10.30

Δόξα Αγ.Παύλου - ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:11.00

Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:11.30

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Μελιτέας

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα:15.00

Μακεδονικός Γέφυρας - Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:Γέφυρας - ώρα:15.00

Κανονιέρηδες - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:10.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μακεδονικός Ασκού - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο:Ασκού - ώρα:12.00

Θύελλα Περιστερώνα - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Περιστερώνας - ώρα:11.30

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου - ώρα:11.30

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου - ώρα:15.00

Διγενής Κρυονερίου - Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο:Κρυονερίου - ώρα:15.00

Νίκη Ηρακλείου - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:Ηρακλείου - ώρα:11.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αριστοτέλης - Πανόραμα

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:12.30

Αναγέννηση Επανομής - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο:Επανομής - ώρα:15.00

Εθνικός Πυλαίας - Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Εθνικός Μαλγάρων - Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Μαλγάρων - ώρα:11.30

Δόξα Ελπίδας - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:15.00

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:15.00

ΠΟ Ξηροκρήνης - ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:13.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αστραπή Νεάπολης - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) - ώρα:11.00

Ακρίτες Συκεών - Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:11.00

ΑΜΣ Νικόπολη - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:15.00

Μαγνησιακός - Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα:11.00

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:11.00

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:15.00

Εθνικός Αστέρας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:15.00

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου - ώρα:11.30

Μακεδών Ευόσμου - Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:12.30

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ηρακλής Μοδίου - Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο:Μοδίου - ώρα:15.00

Εθνικός Λαγυνών - Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο:Λαγυνών - ώρα:11.30

Δάφνη Ευαγγελισμού - Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο:Ευαγγελισμού - ώρα:15.00

Δόξα Ασσήρου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Γήπεδο:Ασσήρου - ώρα:15.00

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κισσός Χορτιάτη - Προοδευτική

Γήπεδο:Χορτιάτη - ώρα:11.30

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:09.00

Πέρα - Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:12.30

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:15.00

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μέντεκας Καλαμαριάς - Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:10.00

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) - ώρα:11.30

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:11.00

ΑΕ Μαρτίου - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:15.00

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας - ώρα:11.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Ορφέας Αγ. Τριάδας

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:11.00

Ακαδ. Ποδ. Ζάχου - ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:11.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Λιονταράκια - ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:10.00

Αναγέννηση Επταπυργίου - Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:11.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής - ΑΣ Ηρακλής 2015

Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής - ώρα:15.00

ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα:11.30

Δόξα Τούμπας - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Περιβολακίου - ΑΕ Αγ. Γεωργίου

Γήπεδο:Περιβολακίου - ώρα:15.00

Αετός Ανω Σταυρού - Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών

Γήπεδο:Σταυρού - ώρα:15.00

ΠΑΟ Καρτερών - Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο:Λευκοχωρίου - ώρα:15.00

Προσθήκη σχολίου