wrapper

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ



ΣΑΒΒΑΤΟ 07.12.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΠΑΟΝ Επιβατών - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Νέων Επιβατών - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΜΑΣ Αγχιάλου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Αγχιάλου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μπούρος Γεώργιος - Γιατρός:Balousha Mohammed

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Κανονιέρηδες - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Φιλύρου - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Φιλύρου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αστέρας Ραιδεστού - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Ραιδεστού - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Θρίαμβος Παρθενίου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο:Παρθενίου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Ζαϊμης Τηλέμαχος

Σταυραετός Ευξεινούπολης - ΓΣ Ηλιούπολης 0-3 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:15.00

Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Φίλιππος Ελεούσας - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο:Ελεούσας - ώρα:15.00

Γιατρός:Ανεστιάδου Ελισσάβετ

Ελπίδες Σταυρούπολης - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή

Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:15.00

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο:Μοναστηρίου - ώρα:15.00

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:15.00

Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Αστραπή Μεσαίου - Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο:Μεσαίου - ώρα:15.00

Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελλήσποντος Κριθιάς - Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο:Κριθιάς - ώρα:15.00

Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:15.00

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο:Τριαδίου - ώρα:15.00

Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δόξα Τριλόφου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο:Τριλόφου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ Μεσήμβριας - Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο:Μεσήμβριας - ώρα:15.00

Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Χαρ. Επαμεινώνδας - Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. - Λιονταράκια

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:15.30

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης - ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:15.00

Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής - Ερμής Μηχανιώνας

Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής - ώρα:15.00

Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 - Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αστρεινίδης Θεμιστοκλής - Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών - Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο:Πέντε Βρυσών - ώρα:15.00

Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Ενωση Συκεών - ΠΑΟ Καρτερών

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:15.30

Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλβανός, Τσεκούρας, Αποστολίδης, Γαρυπίδης, Παπουτσόγλου.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ζησόπουλος, Ιωαννίδης Παντ., Λάλλας, Παπαβασιλείου, Ρήγκος, Σαριδάκης, Τζιόλα.

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 08.12.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:15.00

Θερμαϊκός Θέρμης – Θύελλα Σαρακηνών

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00

- Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – Ακαδ. Ελπ. Καρδίτσας ‘94

Γήπεδο:ΑΚ ΠΑΟΚ Ν. Μεσήμβριας - ώρα:15.00

- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Μεσολόγγι 2008

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00

- Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

------------------------------------------

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Χαλκηδόνας - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Παύλος Μελάς - Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χάϊτας Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Ομόνοια Σίνδου - ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο:Σίνδου - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

Εθνικός Σοχού - Ιωνικός

Γήπεδο:Σοχού - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος

ΑΟ Καρδίας - Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Καρδίας - ώρα:12.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

ΑΠΕ Λαγκαδά - Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο:Λαγκαδά - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Ζαϊμης Τηλέμαχος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Usore Blessing

Μελιτέας - Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:11.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή

Δόξα Πενταλόφου - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Πενταλόφου - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Ελευθεριακός - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Balousha Mohammed

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χύτας Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καλαϊτζίδου Ευαγγελία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Σταυρού - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Σταυρού - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος

ΑΣ Νεάπολης - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος - Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Ελλήσποντος Μαδύτου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Μαδύτου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Νίκη Ηρακλείου - Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο:Ηρακλείου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ζυγομήτρος Δημήτριος - Γιατρός:Μπουρέκα Ρένια

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αναγέννηση Ρυσίου - Πανόραμα

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος - Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

Μαραθώνας - Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Νίκη Μεσημερίου - Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Μεσημερίου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αποστολίδης Ευγένιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Εθνικός Πυλαίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Ανεστιάδου Ελισσάβετ

Οδυσσέας Κορδελιού - Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Καλινδέρης Αλέξανδρος

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:15.00

Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

Εθνικός Ευόσμου - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:15.00

Γιατρός:Usore Blessing

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ακρίτες Συκεών - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:11.00

Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

Εθνικός Μετεώρων - Μαγνησιακός

Γήπεδο:Μετεώρων - ώρα:15.00

Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:13.00

Παρατηρητής:Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Κατσαφούρου Ευφροσύνη

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας - ώρα:11.30

Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Νίκη Ευκαρπίας - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:11.30

Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:11.00

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ηρακλής Μοδίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο:Μοδίου - ώρα:15.00

Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

Δόξα Γερακαρούς - Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Γερακαρούς - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Νέστωρ Οσσας - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο:Όσσας - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Αρης Καβαλαρίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο:Καβαλαρίου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας - ώρα:11.30

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Προοδευτική - ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

ΑΕ Φαλήρου - Πέρα

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:15.00

Γιατρός:Τζιώτζιου Χρ.-Υακίνθη

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:15.00

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο:Λακκιάς - ώρα:11.30

Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ιωάννης Παπάφης - Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:15.00

Γιατρός:Κάβουρα Κωνσταντίνα

Αχιλλέας Περαίας - ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο:Περαίας - ώρα:15.00

Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Πυρσός Αγίας Τριάδας

Γήπεδο:Πλαγιαρίου - ώρα:11.30

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ορφέας Αγ. Τριάδας - Ακαδ. Ποδ. Ζάχου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χαϊτας Γεώργιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Δάφνη Ακροποτάμου - Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο:Ακροποτάμου - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Αβραμίδης Ιωάννης - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΠΑΟΚ Πολίχνης - Διγενής Μονολόφου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:15.00

Γιατρός:Χριστέλια Αικατερίνη

Δόξα Αδένδρου - Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Αδένδρου - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Balousha Mohammed

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΣ Αγ. Παύλος - Κανάρης

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου - ώρα:11.30

Γιατρός:Παπαβασιλείου Σωτήριος

ΑΟ Σούτερς - Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:11.00

Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

ΑΟ Θράκης - Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χύτας Κωνσταντίνος - Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

ΑΣ Ηρακλής 2015 - Δόξα Τούμπας

Γήπεδο:Βοηθητικό Καυτανζογλείου Σταδίου - ώρα:15.00

Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Αγ. Γεωργίου - Ρουβίκωνας

Γήπεδο:Ασπροβάλτας - ώρα:15.00

Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αστρεινίδης, Βλαχούδης, Μπούρος, Λημνιός, Βότσαρης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

09.30 – 12.30: Βασιλείου, Ζαϊμης, Ορφανίδης, Σπυρίδου, Τσιόμπανου, Χορόζογλου, Χριστελία.

12.30 – 15.30: Ανεστιάδου, Μαστρογιάννης, Τσαμαντουρίδης, Φανάρα.

Προσθήκη σχολίου