wrapper

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 14 &15 Οκτωβρίου 2017 (ορθή επανάληψη).

ΣΑΒΒΑΤΟ 14.10.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ολυμπιακός Κυμίνων - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Αναγέννηση Επανομής - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Παύλος Μελάς - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Λιαντζάκης Χρήστος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Ελπίδες Χαλάστρας - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Δόξα Ρετζικίου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία

ΑΣ Νεάπολης - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Χελιδόνια - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος - Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Ρυσίου - Μελιτέας
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Μαραθώνας
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μαλγάρων - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

ΑΣ Μενεμένης - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Νεοχωρλής Χρυσοβαλάντης - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

ΜΑΣ Αγχιάλου - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιωάννης Παπάφης - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Ενωση Συκεών - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Σάντος Πανοράματος - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Δρυμού - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ντίνος Κούης - ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σταυρ.

Μακεδών Ευόσμου - Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος - Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος

Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - ΑΣ Παπάδες
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ξυλούρης Νικόλαος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μαραθών Υποδομή 1926 - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Φαντίδου Μαρία


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δράση Αρδαμερίου - Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Βλαχούδης, Κεραμάρης, Ναζίρης, Χατζόπουλος.

ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Βαρούτης, Γιάκος, Καπουράνη, Καρύδα, Λουκοβίτης, Μπακιρτζόγλου.


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15.10.2017

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

ΑO Καρδίας – Κιλκισιακός
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 16.00

Αγροτικός Αστέρας – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 16.00


A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
Αρης Θεσσαλονίκης – Μεσολόγγι 2008
Γήπεδο: Κλεάνθης Βικελίδης - ώρα: 15.00


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------
Κεραυνός Κολχικού - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

ΑΕ Ευόσμου - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Λιαντζάκης Χρήστος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΠΑΟ Κουφαλίων - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία

Μακεδονικός Γέφυρας - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ιωνικός
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Ουρσώφ Γεώργιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Ελευθεριακός - Πανόραμα
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Ουρσώφ Γεώργιος

Αρης Καβαλαρίου - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΠΑΟΚ Σταυρού - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος - Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θύελλα Περιστερώνα - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Δόξα Ασσήρου - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Νίκη Ευκαρπίας - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Νεοχωρλής Χρυσοβαλάντης - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Μακεδονικός Ασκού - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Εθνικός Πυλαίας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Χοβαρδάς Κωνσταντίνος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ορφέας Σουρωτής - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας

Αχιλλέας Περαίας - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

ΑΕ Φαλήρου - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Νίκη Νεοχωρούδας - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Μαγνησιακός - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος

Δόξα Ελπίδας - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Θεοφίλου Γεωργία

Προοδευτική - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος

Σταυραετός Ευξεινούπολης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.15
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης / Ελπίδες Μακεδονικού
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Αστέρας Αμπελοκήπων - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος - Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος

Κανονιέρηδες - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

Αίολος - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
- Γιατρός:Aldubali Abdalmuez

ΠΟ Ξηροκρήνης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Εθνικός Λαγυνών - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 12.00
- Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θρίαμβος Ταγαράδων - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Πέρα
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Μέντεκας Καλαμαριάς - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος - Γιατρός:Γκαβανόζης Ευστάθιος

Δόξα Τριλόφου - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δάφνη Ευαγγελισμού - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΜΑΣ Στίβου
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Νέστωρ Οσσας - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Δάφνη Ακροποτάμου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 16.30 - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

ΑΣ Αγ. Παύλος - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
- Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επταπυργίου - Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Κανάρης
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Καπετάν Αγρας - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.30
- Γιατρός:Καπουράνη Βικτώρια


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟ Θράκης - Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 14.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ:

ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
11.00 – 13.30: Ανδρικόπουλος, Γερόπουλος, Μακρίδης, Μαυρίδης, Μουχσιάδης.
15.00 - 16.30: Ζησόπουλος, Καπουράνη, Μπαλίκος, Παράσχος, Συμεωνίδου, Χατζηαθανασίου.

Προσθήκη σχολίου