wrapper

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 9 & 10 Δεκεμβρίου 2017.

ΣΑΒΒΑΤΟ 09.12.2017


Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)



ΑΠΕ Λαγκαδά – Αρης Παλαιοχωρίου

Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 15.00



Καμπανιακός - Εδεσσαϊκός

Γήπεδο: Καμπανιακού - ώρα: 15.00



Αγροτικός Αστέρας - Μακεδονικός

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00



ΑΕΠ Ηρακλής – Φίλιππος Αλεξάνδρειας

Γήπεδο: Καυτανζόγλειο Στάδιο - ώρα: 15.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

------------------------------------------

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Ηρακλής Αμπελοκήπων - Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος



Ολυμπιακός Κυμίνων - ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης



Ακρίτες Συκεών - Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ιωνικός - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης



Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα



Αξιός Ανατολικού - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος



ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ελπίδες Χαλάστρας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σταυρ.



Ελλήσποντος Μαδύτου - Χελιδόνια

Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης



Αίας Ευόσμου - Εθνικός Σοχού

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σπανίδης Ευθύμιος - Γιατρός:Κυριακού Ανδρέας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Θρίαμβος Παρθενίου - Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Ουρσώφ Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Σάντος Πανοράματος

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί



Ελπίδες Σταυρούπολης - ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα



Αστραπή Νεάπολης - Προοδευτική

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος



ΑΕ Πυλαίας - Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος



Ιωάννης Παπάφης - Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης



Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Σχολαρίου Λαγκαδά Δημ. Θέρμης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος



Αριστοτέλης - Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας



Πέρα - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος - Γιατρός:Γκόλα Σοφία



Θρίαμβος Ταγαράδων - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Βρασίδας Βρασνών - ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αίολος Ευόσμου 2014 - Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Καλτζίδης Θεοτόκης



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κυψέλη Νεάπολης - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ερμής Μηχανιώνας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.00

- Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ









ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Γεραρίδης, Δολμάς, Κουρκουνάσιος, Ξυδόπουλος, Σταμάτης Αθανάσιος.





ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Βαρούτης, Γκαβανόζης, Καραχρυσάφη, Μπανής, Χορόζογλου.









ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10.12.2017


Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)



Αρης - ΟΦΗ

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΠΑΟ Κουφαλίων - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης



Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



Αναγέννηση Επανομής - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



ΑΕ Ευόσμου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Εθνικός Μετεώρων - ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Γκαβανόζης Ευστάθιος



Φοίνικας Πολίχνης - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ



Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος







Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟ Δορκάδας - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος



ΑΣ Νεάπολης - Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σταυρ.



Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ιάσων Αυγής

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης



Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος



Αρης Καβαλαρίου - Πανόραμα

Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Ελευθεριακός - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Νεοχωρλής Χρυσοβαλάντης - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Θύελλα Περιστερώνα - Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Μακεδονικός Λητής - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία



Αστραπή Δενδροποτάμου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος



Νίκη Κερασιάς - Μέγας Αλέξανδρος 2014

Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος



Αετός Βασιλικών - Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Μαραθώνας - Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Μελιτέας - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού

Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης



Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ



Ορφέας Αγίας Τριάδας - ΑΣ Μενεμένης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα



Μακεδονικός Μοναστηρίου - Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



ΑΕ Μαρτίου - Μαγνησιακός

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.30

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος



Νίκη Νεοχωρούδας - Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας



Εθνικός Αστέρας - Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Παπαδόπουλος Ιωάννης

ΠΑΟ Καρτερών - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης



Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Αίολος

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος



Νίκη Ηρακλείου - Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος



Ομόνοια Σταυρούπολης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Ελπίδες Θερ.Θέρμης ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ και ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 13/12/2017



Πυρσός Αγίας Τριάδας - Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αρης Ξηροποτάμου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή



Διγενής Κρυονερίου - Δόξα Δρυμού

Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή



ΜΑΣ Στίβου - Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο: Στίβου - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Παπαυσίμπας Δημήτριος



Δάφνη Ευαγγελισμού - Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 13.00

- Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας



Εθνικός Ευόσμου - ΑΕ Νέων Σίνδου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος



Αναγέννηση Προχώματος - Ντίνος Κούης

Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης - Γιατρός:Ουρσώφ Γεώργιος



Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Αναγέννηση Καλοχωρίου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΣ Παπάδες - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία



ΠΑΟΚ Πολίχνης - Βορράς Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης



Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης



Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας







Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κανάρης - Καπετάν Αγρας

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Κισσούδη Καλλιόπη



Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Καπουράνη Βικτώρια



Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Μαραθών Υποδομή 1926 ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ και ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 07/01/2018



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Δράση Αρδαμερίου

Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Αετός Ανω Σταυρού - ΑΟ Θράκης

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα



Εθνικός Προφήτη - Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ







ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Αναστασιάδης, Βλαχούδης, Σιάμης, Τσολάκης, Τουμπουλίδης.





ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:



11.00 – 11.30: Ανδρικόπουλος, Αφθονίδης, Βαζακίδης, Ιντζίδης, Παπαγρηγορίου.



13.00 – 15.00: Ζησόπουλος, Καπουράνη, Καρύδα, Κυριακίδης, Πολυπαθέλη.

Προσθήκη σχολίου