wrapper

Πρόγραμμα αγώνων 16 & 17 Δεκεμβρίου 2017.

ΣΑΒΒΑΤΟ 16.12.2017


FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Αρης – Πανσερραϊκός

Γήπεδο: Μάττα (Ραιδεστού) - ώρα: 13.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

------------------------------------------

Νίκη Μεσημερίου - ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος



Αχιλλέας Τριανδρίας - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος - Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί



Ακρίτες Συκεών - Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Φοίνικας Πολίχνης - Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος



ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης



Ελπίδες Χαλάστρας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αστραπή Μεσαίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Μονολόφου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Ζαίρης Μιχαήλ



Δόξα Αγ.Παύλου - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη



Πανόραμα - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος - Γιατρός:Μαστρογιάννης Κων/νος





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα



Μακεδονικός Ασκού - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης



Νίκη Ευκαρπίας - Αστραπή Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: - ώρα:



Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Ατρόμητος Τριαδίου - Μελιτέας

Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΜΑΣ Αγχιάλου - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος



Εθνικός Μαλγάρων - Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Κυριακού Ανδρέας



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ



ΑΕ Πυλαίας - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αστέρας Αμπελοκήπων - Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δόξα Τριλόφου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Μέντεκας Καλαμαριάς - Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία



Πέρα - Θρίαμβος Ταγαράδων

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Δόξα Δρυμού

Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος



ΠΑΟ Ξυλούπολης - Αρης Ξηροποτάμου

Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης



Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος



Αίολος Ευόσμου 2014 - Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Βορράς Αμπελοκήπων - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δόξα Γερακαρούς - Αετός Ανω Σταυρού

Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης







ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Βλαχούδης, Γαρυπίδης, Δολμάς, Ρακόπουλος, Σπανίδης, Χατζηγεωργίου Γ.





ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Γιάκος, Γκαβανόζης, Μιχαηλίδου, Μουχσιάδης, Παπαδόπουλος Ιωαν., Παπανικολοπούλου Σταυρ., Χορόζογλου.

























ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17.12.2017


Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά – Εδεσσαϊκός

Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 15.00



Καμπανιακός - Αγροτικός Αστέρας

Γήπεδο: Καμπανιακού - ώρα: 15.00



ΑΕΠ Ηρακλής – ΑΕ Καρίτσας

Γήπεδο: Καυτανζόγλειο Στάδιο - ώρα: 15.00



Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ – Ακ. Ελπ. Καρδίτσας 1994

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος



Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης – Ροδόπη ‘87

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Θεοφίλου Γεωργία



Μέντεκας Καλαμαριάς – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία



FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Απόλλων Πόντου – ΑΕ Καραϊσκάκης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

------------------------------------------

Κεραυνός Κολχικού - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος



Θερμαϊκός Θέρμης - Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος



ΓΣ Ηλιούπολης - Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος



Ομόνοια Σίνδου - ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης











Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΜΣ Νικόπολη - Ιωνικός

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης



ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Ουρσώφ Γεώργιος



Μακεδονικός Γέφυρας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Δόξα Ρετζικίου - Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΣ Νεάπολης - ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ζαίρης Μιχαήλ



Ιάσων Αυγής - Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



ΑΕ Αμπελοκήπων - Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος



ΑΕ Φιλύρου - Ελευθεριακός

Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Εθνικός Πυλαίας - Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Χελιδόνια - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας



Δόξα Ασσήρου - Εθνικός Σοχού

Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Νεοχωρλής Χρυσοβαλάντης - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος



ΑΕ Φαλήρου - Νίκη Κερασιάς

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 12.30

Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σταυρ.



Αχιλλέας Περαίας - Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας



Ορφέας Σουρωτής - Μαραθώνας

Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Φίλιππος Ελεούσας - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού

Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος



ΑΣ Μενεμένης - Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας



Δόξα Ελπίδας - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα



Μαγνησιακός - Ορφέας Αγίας Τριάδας

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης



ΑΕ Μαρτίου - Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.30

Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Γκόλα Σοφία



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κισσός Χορτιάτη - Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος



Σάντος Πανοράματος - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 10.00

Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



ΠΑΟ Διοικητηρίου - Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Προοδευτική - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας



Ενωση Συκεών - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης











Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος



ΠΟ Ξηροκρήνης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.00

Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος



Αίολος - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα



Κανονιέρηδες - ΠΑΟ Καρτερών

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης



Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα



Ομόνοια Σταυρούπολης - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.00

Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αστέρας Ραιδεστού - Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος



Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Πυρσός Αγίας Τριάδας

Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Γκαβανόζης Ευστάθιος



Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αριστοτέλης

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Γκαβανόζης Ευστάθιος



ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σταυρ.



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Νέστωρ Οσσας - Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 12.00

- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης



Ποντιακός Πολυδενδρίου - ΜΑΣ Στίβου

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν







Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δάφνη Ακροποτάμου - Αναγέννηση Καλοχωρίου

Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος



ΑΕ Νέων Σίνδου - Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) - ώρα: 15.00 - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Μακεδών Ευόσμου - Ντίνος Κούης

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΣ Παπάδες - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας



Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00 - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα



Κυψέλη Νεάπολης - ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00 - Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος



Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Μητακίδου Μαρία Ραφαέλα



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κανάρης - Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30 - Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος



Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.00 - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος



Ερμής Μηχανιώνας - Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 15.00 - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος



Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Χαρίλαος Επαμεινώνδας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.00 - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία



Καπετάν Αγρας - Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 10.30 - Γιατρός:Γκόλα Σοφία



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΟ Θράκης - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ



Δράση Αρδαμερίου - Εθνικός Προφήτη

Γήπεδο: Βασιλουδίου - ώρα: 11.30 - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος



ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Δολμάς, Καφαδάρης, Παπατζίκος, Ρακόπουλος, Σταμάτης Αθανάσιος.



ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:



10.00 – 12.00: Βαζακίδης, Γερόπουλος, Λαζάρου, Χατζηαθανασίου.

12.30 – 17.00: Γκόγκος, Ζαϊρης, Κυριάκου, Λιάβα, Ξύλας, Μαυρόπετρος.

Προσθήκη σχολίου