wrapper

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 28 & 29 Απριλίου 2018.

ΣΑΒΒΑΤΟ 28.04.2018.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————————
Ιωνικός – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Κυριακού Ανδρέας

Φοίνικας Πολίχνης – Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

ΑΜΣ Νικόπολη – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Μακεδονικός Γέφυρας – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Ελπίδες Χαλάστρας – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος – Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Δορκάδας – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

ΠΑΟΚ Σταυρού – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Ελλήσποντος Κριθιάς – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Κριθιάς – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Αρης Καβαλαρίου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Γιατρός:Τρικούπης Ιωάννης

Ελευθεριακός – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Πανόραμα
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Φαλήρου – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————————
Κισσός Χορτιάτη – Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 17.00
– Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

Προοδευτική – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Ενωση Συκεών – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ιωάννης Παπάφης – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

ΑΕ Πυλαίας – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(3η αγωνιστική)
—————————————————————–
Μακεδών Ευόσμου – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00
– Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(3η αγωνιστική)
—————————————————————–
ΑΣ Παπάδες – Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αναστασιάδης, Βλαχούδης, Κουρκουνάσιος, Ναζίρης, Νεοχωρλής, Ξυδόπουλος, Σταμάτης Ηλ., Τσαουσίδης.

ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ανδρικόπουλος, Βαρούτης, Balousha, Καρυοφύλλη, Λιάβα, Λουκοβίτης, Μιχαηλίδου, Λαζαρίδης, Ζαϊρης, Ζησόπουλος.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29.04.2018

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΣ Βόλος 2004
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
– Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κων/νος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(30η αγωνιστική)
——————————————
Παύλος Μελάς – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Μάττας Βασίλειος

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

ΠΑΟ Κουφαλίων – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Αναγέννηση Επανομής – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Balousha Mohammed

ΑΕ Ευόσμου – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————————
Ελλήσποντος Μαδύτου – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Εθνικός Πυλαίας – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Μακεδονικός Ασκού – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Χελιδόνια – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Νίκη Ευκαρπίας – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ – Γιατρός:Πλωμαρίτη Αντωνία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————————
Νίκη Κερασιάς – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Οικονόμου Ηλίας Μάριος

ΠΑΟΝ Επιβατών – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Αχιλλέας Περαίας – Μαραθώνας
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Μέγας Αλέξανδρος 2014 – ΑΕ Κρήνης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Ορφέας Σουρωτής – Μελιτέας
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ατρόμητος Τριαδίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
Φίλιππος Ελεούσας – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Λαζαρίδης Θεόδ.

ΑΣ Μενεμένης – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Δόξα Ελπίδας – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Μαγνησιακός – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Εθνικός Μαλγάρων – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Ζαίρης Μιχαήλ

Νίκη Νεοχωρούδας – Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας

ΑΕ Μαρτίου – Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κων/νος – Γιατρός:Αθανασίου Δήμητρα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα

Αίολος – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Κανονιέρηδες – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 17.00
– Γιατρός:Africanus Taillu

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00
– Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 14.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ομόνοια Σταυρούπολης – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Ραιδεστού – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Μέντεκας Καλαμαριάς – Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 17.00
– Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
– Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Θρίαμβος Ταγαράδων – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Πέρα – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 12.00
– Γιατρός:Θεοφίλου Γεωργία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Ανοιξίας – ώρα: 17.00
– Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Νέστωρ Οσσας – Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 17.00
– Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Δάφνη Ευαγγελισμού – Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 12.00
– Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – ΜΑΣ Στίβου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(3η αγωνιστική)
—————————————————————–
Αναγέννηση Καλοχωρίου – Αίολος Ευόσμου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα: 12.00
– Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(3η αγωνιστική)
—————————————————————–
Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.30
– Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αναστασιάδης, Μαραντίδης, Συμεωνίδης, Μελετιάδης, Γαρυπίδης, Λαζαρίδης, Παπαδημητρίου.

ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: 09.30 – 14.30: Γκόγκος, Λαζάρου, Λιάβα, Λουκοβίτης, Μαστρογιάννης, Μάττας, Νικολαϊδου, Οικονόμου, Παρασκευόπουλος, Παυλίδου.

14.30 – 18.00: Αφθονίδης, Κυριακού, Παπαγρηγορίου, Σαλβαρίδης, Σίσκος, Τρικούπης, Μπαλίκος, Γερόπουλος, Μαστρογιάννης.

Προσθήκη σχολίου