wrapper

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 5 και 6 Μαΐου 2018.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 05.05.2018

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Αετοί Θεσσαλονίκης – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Ανω Ηλιούπολης - ώρα: 11.00
- Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Ιωνικός - ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Θύελλα Περιστερώνα - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ζαίρης Μιχαήλ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(30η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

Αστραπή Μεσαίου - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Δόξα Αγ.Παύλου - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Ιάσων Αυγής - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος

ΑΕ Αμπελοκήπων - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΑΕ Φιλύρου - Πανόραμα
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Τριλόφου - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Ελπίδες Θερ. Θέρμης - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Πέρα
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.



ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αναστασιάδης, Γαρυπίδης, Καφαδάρης, Μαυρίδης, Τσαουσίδης, Σταμάτης Ηλίας.


ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Βαρούτης, Γερόπουλος, Αθανασίου, Λαζαρίδης, Οικονόμου, Τρικούπης, Μιχαηλίδου, Τσιόμπανου


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 06.05.2018

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ – ΟΦΗ
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.00 - Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OFF (1η αγωνιστική)
----------------------------------------
Θερμαϊκός Θέρμης - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Ολυμπιακός Κυμίνων - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OUT (1η αγωνιστική)
----------------------------------------
Κεραυνός Κολχικού - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Τρικούπης Ιωάννης

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT (1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Δόξα Ρετζικίου - Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Balousha Mohammed

Δόξα Πενταλόφου - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Λαζαρίδης Θεόδ.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT (1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.

Εθνικός Πυλαίας - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Μαραθώνας - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

ΑΕ Κρήνης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT (1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Αχιλλέας Περαίας - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
ΑΣ Μενεμένης - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΜΑΣ Αγχιάλου - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 11.30 - Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Θρίαμβος Παρθενίου - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Μάττας Βασίλειος

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Αθανασίου Δήμητρα

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 12.00 - Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Σάντος Πανοράματος - Προοδευτική
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 10.00 - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Εθνικός Αστέρας - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 12.00 - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κων/νος - Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί

Αστραπή Νεάπολης - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Μητακίδου Μαρία Ραφαέλα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αίολος - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Οικονόμου Ηλίας Μάριος

ΠΟ Ξηροκρήνης - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Africanus Taillu

Εθνικός Λαγυνών - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 17.30 - Γιατρός:Κυριακού Ανδρέας

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

ΠΑΟ Καρτερών - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 17.30 - Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Νίκη Ηρακλείου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μέντεκας Καλαμαριάς - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 17.30 - Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας

Δόξα Δρυμού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 11.30 - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

Αρης Ξηροποτάμου - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30 - Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

Διγενής Κρυονερίου - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 11.30 - Γιατρός:Παντελίδης Παντελεήμων

Βρασίδας Βρασνών - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 17.30 - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΜΑΣ Στίβου - Ηρακλής Μοδίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Γαρυπίδης, Δολμάς, Κόλτσος, Μαυρίδης, Σταμάτης Ηλ.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:09.30–12.30: Γιάκος, Γκόγκος, Λουκοβίτης, Μακρίδης, Μπανής, Παρασκευόπουλος


16.30 – 18.00: Αθανασίου, Βαρούτης, Γερόπουλος, Ζαϊρης, Καρύδα, Κυριακίδης, Μάττας Β.

Προσθήκη σχολίου