wrapper

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 12 & 13 Μαΐου 2018.

ΣΑΒΒΑΤΟ 12.05.2018

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT (1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
ΑΕ Μαρτίου - ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Παπαδήμος Μοδ., Σαριδάκης.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13.05.2018

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Aρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Λάρισα 1964
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
- Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OFF (2η αγωνιστική)
----------------------------------------
Ολυμπιακός Κυμίνων - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Θερμαϊκός Θέρμης - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (2η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Ιωνικός - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου - ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΠΑΟ Δορκάδας - Πανόραμα
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ελλήσποντος Κριθιάς - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT (1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΑΕ Φιλύρου - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (2η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Θύελλα Περιστερώνα - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (2η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Μαραθώνας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κων/νος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΑΕ Κρήνης – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT (1η αγωνιστική - ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)
--------------------------------------------------
Αχιλλέας Περαίας - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF (1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Δόξα Ελπίδας - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Τρικούπης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF (1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT (1η αγωνιστική)
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF (1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ακαδ. Γ. Κούδας - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Αστέρας Αμπελοκήπων - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT (1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
ΠΟ Ξηροκρήνης - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF (1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΑΕ Χαριλάου Αγ. Ελευθέριος – Γερμανική Αθλ. Ακαδημία
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT (1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF (1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Νέστωρ Οσσας - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βλαχούδης, Γαρυπίδης, Δρόσος, Λήμνιος, Ρακόπουλος, Χατζόπουλος.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.00 – 12.30: Βαρούτης, Ζησόπουλος, Γερόπουλος, Κυριακίδης

16.30 – 18.00: Κεχαγιά, Τρικούπης, Οικονόμου, Σίσκος, Τσιόμπανου, Αθανασίου

Προσθήκη σχολίου