wrapper

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 15 & 16 Σεπτεμβρίου 2018.

ΣΑΒΒΑΤΟ 15.09.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Μελιτέας – Καμπανιακός
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητές:Ναζίρης Αλέξανδρος-Μπαλίκος Απόστολος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ(1η αγωνιστική)
———————————
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αξιός Ανατολικού – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΟΚ Σταυρού – ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

5ος ΟΜΙΛΟΣ
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

6ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΟΝ Επιβατών – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 16.30
Παρατηρητές:Παπαδόπουλος Εμμ.-Αποστολίδης Ευγένιος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Αετός Βασιλικών – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητές:Σκουφός Δημήτριος-Σίσκος Ιωάννης – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

7ος ΟΜΙΛΟΣ
Εθνικός Μαλγάρων – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

8ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΟ Ξηροκρήνης – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητές:Σταμάτης Ηλίας-Μελενηκιώτης Πέτρος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

9ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Ασπροβάλτας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

11ος ΟΜΙΛΟΣ
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

ΑΕ Πυλαίας – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δολμάς, Γαρυπίδης, Μελετιάδης, Καφαδάρης, Ξυδόπουλος, Τόλης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Λαζάρου, Λιάβα, Μακρίδης, Μανωλόπουλος, Μάττας, Μαυρίδης, Σαριδάκης, Σαλβαρίδης.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16.09.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————
ΑΕ Ευόσμου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Κεραυνός Κολχικού – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Μαραθώνας – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Θύελλα Περιστερώνα – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ(1η αγωνιστική)
———————————
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Μακεδονικός Γέφυρας – Ιωνικός
Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Παύλος Μελάς – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

ΓΣ Ηλιούπολης – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Αίας Ευόσμου – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Αστέρας Αμπελοκήπων – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βελούδης Αθανάσιος – Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

ΑΣ Νεάπολης – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 11.00
Παρατηρητές:Παπαδόπουλος Γεώργιος-Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

ΑΕ Φιλύρου – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Παντελίδης Παντελεήμων

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Μακεδονικός Ασκού – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Ελλήσποντος Κριθιάς – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

5ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Πανόραμα
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Νεοχωρλής Χρυσοβαλάντης – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

6ος ΟΜΙΛΟΣ
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Αναγέννηση Επανομής – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

7ος ΟΜΙΛΟΣ
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

8ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

9ος ΟΜΙΛΟΣ
Προοδευτική – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΜΣ Νικόπολη – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

10ος ΟΜΙΛΟΣ
Νίκη Ηρακλείου – Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

Αρης Καβαλαρίου – Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

11ος ΟΜΙΛΟΣ
Αχιλλέας Περαίας – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Κόντος, Λημνιός, Σκούφος, Τόλης, Μπιλμπίλης, Ξυδόπουλος.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.00: Καλαϊτζόγλου, Κωστόπουλος, Παντελίδης, Στάθη, Τσάλιος.

16.30 – 17.00: Λαζάρου, Λιάβα, Μάττας, Μαυρίδης, Μιχαηλίδου, Παπαδημητρίου, Συμεωνίδου, Τσάλιος, Χατζηαθανασίου.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΑ
ΤEΤΑΡΤΗ 19.09.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————————
Ιάσων Αυγής – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Προσθήκη σχολίου