wrapper

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 22 και 23 Σεπτεμβρίου 2018 έχει ως εξής: 

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22.09.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Καμπανιακός 
Γήπεδο:  Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής:  Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Ομόνοια Σίνδου - Μελιτέας 
Γήπεδο: Σίνδου -  ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Κανονιέρηδες 
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) -  ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Αξιός Ανατολικού - Δόξα Πενταλόφου 
Γήπεδο: Ανατολικού -  ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ελευθεριακός 
Γήπεδο: Χαλκηδόνας -  ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Γιατρός:Balousha Mohammed

Ιωνικός - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) -  ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - Ελλήσποντος Μαδύτου 
Γήπεδο: Λητής -  ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ελλήσποντος Κριθιάς 
Γήπεδο: Ξυλούπολης -  ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΠΑΟ Δορκάδας - ΠΑΟΚ Σταυρού 
Γήπεδο: Ευκαρπίας -  ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ακρίτες Συκεών - Μακεδονικός Ασκού 
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) -  ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Νίκη Κερασιάς 
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου -  ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΠΑΟΝ Επιβατών - Εθνικός Πυλαίας 
Γήπεδο: Νέων Επιβατών -  ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΑΕ Κρήνης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης -  ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Ορφέας Αγίας Τριάδας 
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) -  ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Λιαντζάκης Χρήστος

Ομόνοια Σταυρούπολης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) -  ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Ελπίδες Χαλάστρας - Εθνικός Ευόσμου 
Γήπεδο: Χαλάστρας -  ώρα: 17.00
- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΕ Αμπελοκήπων 
Γήπεδο:  Σταυρούπολης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής:  Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γεωργία

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Εθνικός Μετεώρων 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) -  ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Μακεδονικός Μοναστηρίου - ΑΜΣ Νικόπολη 
Γήπεδο: Μοναστηρίου -  ώρα: 17.00
Γιατρός: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΜΑΣ Αγχιάλου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 
Γήπεδο:  Αγχιάλου - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) -  ώρα: 17.00
- Γιατρός:Δεβρένης Παναγιώτης

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Αστραπή Μεσαίου 
Γήπεδο:  Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Δόξα Δρυμού 
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου -  ώρα: 17.00
- Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δράση Αρδαμερίου - Εθνικός Λαγυνών 
Γήπεδο:  Αγίου Βασιλείου - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης




Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 
Γήπεδο:  Τριανδρίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής:  Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

ΑΕ Πυλαίας - Ατρόμητος Τριαδίου 
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) -  ώρα: 17.00
- Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Φοίνικας Καλαμαριάς 
Γήπεδο:  Σχολαρίου (Μίκρας) - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Μέντεκας Καλαμαριάς - Πυρσός Αγίας Τριάδας 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) -  ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

ΑΣ Παπάδες - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου -  ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κων/νος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δρόσος, Δουβλέκης, Μουχτάρογλου, Κουρούπης, Ρακόπουλος, Παπουτσόγλου, Συμεωνίδης.


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23.09.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------
Κεραυνός Κολχικού - ΑΕ Ευόσμου 
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.

Αχιλλέας Τριανδρίας - Μαραθώνας 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Θερμαϊκός Θέρμης - Θύελλα Περιστερώνα 
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Φοίνικας Πολίχνης - Ιάσων Αυγής 
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Εθνικός Σοχού - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΑΟ Καρδίας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Αγ.Παύλου - Αστέρας Αμπελοκήπων 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΓΣ Ηλιούπολης - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Δόξα Ρετζικίου - Αστραπή Δενδροποτάμου 
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Αίας Ευόσμου - Μακεδονικός Γέφυρας 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) -  ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Balousha Mohammed


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Παύλος Μελάς 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΕ Φιλύρου - ΑΣ Νεάπολης 
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - ΠΑΟ Διοικητηρίου 
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Ορφέας Σουρωτής - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Αετός Βασιλικών - Αστέρας Ραιδεστού 
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κων/νος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Αναγέννηση Ρυσίου - Νίκη Μεσημερίου 
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Πανόραμα - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Ελπίδας - Εθνικός Μαλγάρων 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Balousha Mohammed

Θρίαμβος Παρθενίου - Σταυραετός Ευξεινούπολης 
Γήπεδο: Παρθενίου -  ώρα: 11.00
- Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Οδυσσέας Κορδελιού - ΠΟ Ξηροκρήνης 
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Μαγνησιακός 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ

Φίλιππος Ελεούσας - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Νεάπολης - Νίκη Ηρακλείου 
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ενωση Συκεών - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) -  ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Περιστέρη Αγγελική

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Εθνικός Αστέρας 
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 16.00
- Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Νίκη Ευκαρπίας 
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέστωρ Οσσας - Ηρακλής Μοδίου 
Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Εθνικός Προφήτη - Αρης Ξηροποτάμου 
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

Διγενής Κρυονερίου - Αρης Καβαλαρίου 
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δόξα Ασσήρου 
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Δάφνη Ευαγγελισμού 
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Βρασίδας Βρασνών - ΑΕ Αγ.Γεωργίου 
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 17.00 - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - Πέρα 
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

Αίολος - Ιωάννης Παπάφης 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Προοδευτική 
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αχιλλέας Περαίας - Κανάρης 
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 17.00 - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Δόξα Τριλόφου - Αριστοτέλης 
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Αργοναύτης Καλαμαριάς - ΑΕ Μαρτίου 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δρόσος, Δουβλέκης, Λημνιός, Κουρούπης, Καφαδάρης, Σκούφος, Παπατζίκος.



ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.00: Αφθονίδης, Δεβρένης, Ελ Αμίν, Παπανικολοπούλου Στ., Στρατής, Τάτσης.

17.00: Δεβρένης, Ελ Αμίν, Καλαϊτζόγλου, Λιαντζάκης, Μαργαρίτης, Μαργιούλα – Σιάρκου, Σπυρίδου, Τάτσης, Τζήκας, Τσαμαντουρίδης.

 






ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Αφθονίδης, Λαζάρου, Μπακιρτζόγλου, Νικολαϊδου, Περιστέρη, Ριζνιοτόπουλος, Σαλβαρίδης Ηλίας, Στρατής.

Προσθήκη σχολίου