wrapper

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 6 & 7 Οκτωβρίου 2018 έχει ως εξής:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 06.10.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μαραθώνας
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Καμπανιακός – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Ομόνοια Σίνδου – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Ελευθεριακός – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Κρήνης – Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Αναγέννηση Ρυσίου – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Μέννη Αλεξ. Ελευθερία

Πανόραμα – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτ. Λάμπρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

Ομόνοια Σταυρούπολης – Ορφέας Αγίας Τριάδας 3-0

Εθνικός Ευόσμου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες Σταυρούπολης – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Μακεδονικός Μοναστηρίου – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΜΑΣ Αγχιάλου – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Μαγνησιακός
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Βρασίδας Βρασνών – Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Δράση Αρδαμερίου – Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Προοδευτική – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

ΑΣ Παπάδες – Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Αριστοτέλης – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος – Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
Σάντος Πανοράματος – Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Δρόσος, Κουρκουνάσιος, Ξυδόπουλος, Παπαδόπουλος Γ., Ρακόπουλος, Συμεωνίδης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Κοπατσάρης, Μουχσιάδης, Ριζνιοτόπουλος, Στρατής, Τάτσης, Τσακιρίδου, Τσιρμίγκα.




ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 07.10.2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 16.00

Μακεδονικός – Ελπίς Σκουτάρεως / Βέροια
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 16.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————
ΑΕ Ευόσμου – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Μελιτέας – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Εθνικός Σοχού – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Δόξα Αγ.Παύλου – Ιωνικός
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Αξιός Ανατολικού – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Κανονιέρηδες – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Παντελίδης Παντελεήμων

Δόξα Πενταλόφου – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Αστέρας Αμπελοκήπων – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.

Ελλήσποντος Μαδύτου – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Ελλήσποντος Κριθιάς – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΑΟΚ Σταυρού – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Μοδίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Επανομής – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΠΑΟΝ Επιβατών – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Αετός Βασιλικών – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Θρίαμβος Παρθενίου – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Οδυσσέας Κορδελιού – Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

ΠΟ Ξηροκρήνης – Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Αστραπή Νεάπολης – Ενωση Συκεών
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00
– Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

Δόξα Δρυμού – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Δρυμού – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Νίκη Ευκαρπίας – Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Νέστωρ Οσσας – Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Balousha Mohammed

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Ανοιξίας – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Balousha Mohammed

Εθνικός Λαγυνών – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Ασπροβάλτας – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Κισσός Χορτιάτη – Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Αίολος – Πέρα
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
– Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

ΑΕ Πυλαίας – Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Αχιλλέας Περαίας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

ΑΕ Μαρτίου – Κανάρης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Καλοχωρίου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Αναγέννηση Προχώματος – ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
– Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.00
– Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

ΑΣ Αγ. Παύλος – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
– Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

Ερμής Μηχανιώνας – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Καπετάν Αγρας – Λιονταράκια Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 13.00
– Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Τσακιρίδου Κυριακή

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Βορράς Αμπελοκήπων – ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.30
– Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Μακεδών Ευόσμου – Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 13.30
– Γιατρός:Παντελίδης Παντελεήμων

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βλαχούδης, Δολμάς, Καφαδάρης, Ναζίρης, Σκούφος, Χατζόπουλος.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.00 – 13.00: Abuhamdan Hasan, Αφθονίδης, Δερβένης, Διβίδης, Ελ Αμίν, Καρυοφύλλη – Ταμισόγλου, Νικολαϊδου, Πολυπαθέλη.

16.30: Abuhamdan Hasan, Αφθονίδης, Δερβένης, Διβίδης, Ελ Αμίν, Καρυοφύλλη – Ταμισόγλου, Μιχαηλίδου, Μουχσιάδης, Στάθη, Χατζηαθανασίου.

Προσθήκη σχολίου