wrapper

ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΠΟΙΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 25 0 29-9 8-1-1 11-5 3-1-1 18-4 5-0-0
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 21 0 19-16 7-0-3 9-5 3-0-1 10-11 4-0-2
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 20 0 18-9 6-2-2 9-6 2-1-1 9-3 4-1-1
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 19 0 22-14 6-1-3 13-4 4-1-0 9-10 2-0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 17 0 19-13 5-2-3 9-9 2-1-2 10-4 3-1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 16 0 21-22 5-1-4 11-8 4-0-1 10-14 1-1-3
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15 0 17-10 5-0-5 9-3 3-0-2 8-7 2-0-3
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 12 0 11-14 3-3-4 7-5 2-2-1 4-9 1-1-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 11 0 10-13 2-5-2 3-6 0-3-1 7-7 2-2-1
ΠΕΡΑ 11 0 14-18 3-2-5 11-8 3-1-1 3-10 0-1-4
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 9 0 8-15 2-3-5 5-10 2-1-3 3-5 0-2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 7 0 10-26 2-1-7 2-18 0-1-5 8-8 2-0-2
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 6 0 16-24 1-3-6 10-13 1-0-4 6-11 0-3-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 5 0 9-20 1-2-6 6-8 1-1-3 3-12 0-1-3

Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

 


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 1 2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 3 1 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 3 0 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 0 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΕΡΑ 1 3 ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 2 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1 1 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 0 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 2 ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 1 0 ΠΕΡΑ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 1 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 1 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 2 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 6 3 ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 3 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΠΕΡΑ 1 1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 4 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2 0 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 6 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 0 ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 1 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2 1 ΠΕΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 4 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 0 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 4 0 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 1 3 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 0 1 ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 2 0 ΠΕΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2 1 ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 2 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 2 1 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 4 5 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1 5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΠΕΡΑ 4 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 1 0 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 5 1 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 3 2 ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 4 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 1 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 2 0 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 0 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 1 ΠΕΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 1 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 1 0 ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 4 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 0 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1 1 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 4 ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΠΕΡΑ 2 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 0 1 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 0 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1 0 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 0 0 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 3 3 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 0 0 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 3 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 4 1 ΠΕΡΑ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 2 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
  ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 2 3 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1 2 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΕΡΑ 3 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 0 3 ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
  ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
  ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ     ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
  ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  ΠΕΡΑ     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
  ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ     ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ     ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
  ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ     ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ     ΠΕΡΑ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ     ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ     ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
  ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
  ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ     ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  ΠΕΡΑ     ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
 
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
  ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ     ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ     ΠΕΡΑ
  ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ     ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
  ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ     ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  ΠΕΡΑ     ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
  ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ     ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ     ΠΕΡΑ
  ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
  ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ     ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ     ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
  ΠΕΡΑ     ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ     ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
  ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ     ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΠΕΡΑ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
  ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ     ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ     ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
  ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ     ΠΕΡΑ
  ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
  ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ     ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
  ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ     ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ     ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
  ΠΕΡΑ     ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ     ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
  ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ     ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ     ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
  ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ     ΠΕΡΑ
  ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
  ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
  ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ     ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
  ΠΕΡΑ     ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ     ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ     ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
  ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ     ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ     ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
  ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ     ΠΕΡΑ
  ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
  ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ     ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ     ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ     ΠΕΡΑ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ     ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
  ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ     ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ     ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ     ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
  ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
  ΠΕΡΑ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
  ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ     ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
  ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ     ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
  ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ     ΠΕΡΑ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
     
αλυτικά οι αγωνιστικές

1η αγωνιστική
ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ 2 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3 1 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ 4 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ 0 2 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3 0 ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

2η αγωνιστική
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 1 3 ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 5 3 Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 5 0 ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 4 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 5 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ 0 3 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ

3η αγωνιστική
ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ 3 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 0 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ 2 3 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 3 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 1 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 4 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 3 0 ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ

4η αγωνιστική
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 0 0 ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3 4 Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 4 2 ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 5 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 3 1 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 3 0 ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 1 2 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

5η αγωνιστική
ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ 3 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ 0 5 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 3 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 3 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 4 0 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 6 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ

6η αγωνιστική
ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ 0 2 ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ 2 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 0 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3 0 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 3 0 ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 1 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 0 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

7η αγωνιστική
ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ 4 4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 7 2 ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ 0 3 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 2 3 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 2 3 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 0 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

8η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 1 0 ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 2 1 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ 3 0 ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ 1 0 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 2 0 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 0 0 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ

9η αγωνιστική
ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ 1 0 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ 0 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 2 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 1 2 ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 2 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 2 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 4 0 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

10η αγωνιστική
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ 0 3 ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 1 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 6 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 0 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ 1 2 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

11η αγωνιστική
ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ 0 0 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 3 0 ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 4 0 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 5 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 4 0 ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 1 4 Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

12η αγωνιστική
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 0 0 ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 0 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ 0 3 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 2 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 0 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ 0 3 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ 1 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

13η αγωνιστική
ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 0 0 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 0 ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 3 0 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ 5 0 ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ

14η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 1 0 ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 0 4 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 1 2 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ 0 3 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 2 3 Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 2 1 ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ

15η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 2 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 2 0 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ 3 0 ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ
ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ 1 3 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 0 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
 
16η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 0 ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 1 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 0 3 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 1 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 4 0 ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ 0 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 1 0 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ

17η αγωνιστική
ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ 3 2 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 0 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ 5 2 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ 0 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 3 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 2 1 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 0 ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ

18η αγωνιστική
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 2 ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 3 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 5 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 3 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 1 0 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ 0 3 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

19η αγωνιστική
ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ 3 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ 1 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ 0 4 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 3 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 5 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ 0 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 4 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ

20η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ 5 3 ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 6 0 ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 4 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 3 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 4 2 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

21η αγωνιστική
ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ 5 0 ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 2 3 Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 0 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 5 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ 0 3 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 3 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 5 0 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ

22η αγωνιστική
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 0 3 ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ
ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ 0 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ 4 1 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 0 ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5 0 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 5 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

23η αγωνιστική
ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ 0 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
  ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ 0 3 ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 4 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 0 3 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 1 2 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 6 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

24η αγωνιστική
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 1 ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 3 0 ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 0 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ 3 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 2 1 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 0 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

25η αγωνιστική
  ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ     ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ
  ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ     ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ     ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
  ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ     ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ
  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ     ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

26η αγωνιστική
  ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ     ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ
  ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
  ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ     ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
  ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
  Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ     ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

27η αγωνιστική
  ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ     ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
  ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ     ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ
  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
  ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ     ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
  ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ

28η αγωνιστική
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ     ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ
  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ     ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
  ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ     ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ     Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ

29η αγωνιστική
  ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ     ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
  ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ     ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
  ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ
  Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
  ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ     ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

30η αγωνιστική
  ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ     ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ     ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ     Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
  ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ     ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ