wrapper

Η κλήρωση του πρωταθλήματος και κυπέλλου βετεράνων.


Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται η κλήρωση αγώνων της α’ φάσης του 5ου Κυπέλλου Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης αγων. περιόδου 2019 - 2020.

Από την κλήρωση προέκυψαν τα παρακάτω ζευγάρια:

Περαία - ΔΕΗ

ΑΕ Φαλήρου – Δόξα Αγίου Παύλου

Σίνδος - Πολίχνη

Χωρίς αγώνα προκρίθηκαν στην επόμενη φάση οι ομάδες: Μέγας Αλέξανδρος, Θέρμη, Μενεμένη, Εύοσμος, Βύσωνες, Ούλωφ Πάλμε, Ωραιόκαστρο, Συκιές, Ανατολικό, Διοικητήριο, Χαλάστρα και Εργαζόμενοι Δημ. Ευόσμου – Κορδελιού.

· Οι αγώνες της α’ φάσης θα διεξαχθούν τη Δευτέρα 7 Οκτωβρίου 2019.

Η κλήρωση αγώνων

του 24ου Πρωταθλήματος

Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης

της αγωνιστικής περιόδου 2019 – 2020

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται η κλήρωση αγώνων του 24ου Πρωταθλήματος Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης αγων. περιόδου 2019 - 2020. Την 1η αγωνιστική θα αγωνιστούν τα παρακάτω ζευγάρια:

1ος ΟΜΙΛΟΣ - ΔΥΤΙΚΑ

Πολίχνη - Ούλωφ Πάλμε

Σίνδος – Εύοσμος

Εργαζόμενοι Δημ. Κορδελιού / Ευόσμου – Ανατολικό

Μενεμένη – Ωραιόκαστρο

ΡΕΠΟ: Χαλάστρα

2ος ΟΜΙΛΟΣ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ

Δόξα Αγίου Παύλου - Περαία

Διοικητήριο - Μέγας Αλέξανδρος

ΔΕΗ - Βύσωνες

ΑΕ Φαλήρου – Συκιές

ΡΕΠΟ: Θέρμη

· Το 24ο πρωτάθλημα αναμένεται να ξεκινήσει και στους δύο ομίλους τη Δευτέρα 14 Οκτωβρίου 2019.

· Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και στους δύο ομίλους έχει ως εξής:


Όλες οι αγωνιστικές του πρωταθλήματος (Α γύρος)


ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΠΟΛΙΧΝΗ - ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ: -
ΣΙΝΔΟΣ - ΕΥΟΣΜΟΣ: -
ΕΡΓ.ΔΗΜ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ: -
ΜΕΝΕΜΕΝΗ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ: -

2η αγωνιστική
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ - ΣΙΝΔΟΣ: -
ΧΑΛΑΣΤΡΑ - ΠΟΛΙΧΝΗ: -
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ: -
ΕΥΟΣΜΟΣ - ΜΕΝΕΜΕΝΗ: -

3η αγωνιστική
ΠΟΛΙΧΝΗ - ΣΙΝΔΟΣ: -
ΕΡΓ.ΔΗΜ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ - ΧΑΛΑΣΤΡΑ: -
ΜΕΝΕΜΕΝΗ - ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ: -
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ - ΕΥΟΣΜΟΣ: -

4η αγωνιστική
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ: -
ΧΑΛΑΣΤΡΑ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ: -
ΣΙΝΔΟΣ - ΜΕΝΕΜΕΝΗ: -
ΕΡΓ.ΔΗΜ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ - ΠΟΛΙΧΝΗ: -

5η αγωνιστική
ΠΟΛΙΧΝΗ - ΜΕΝΕΜΕΝΗ: -
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ - ΕΡΓ.ΔΗΜ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ: -
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ - ΣΙΝΔΟΣ: -
ΕΥΟΣΜΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΡΑ: -

6η αγωνιστική
ΧΑΛΑΣΤΡΑ - ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ: -
ΕΡΓ.ΔΗΜ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ - ΕΥΟΣΜΟΣ: -
ΜΕΝΕΜΕΝΗ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ: -
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ - ΠΟΛΙΧΝΗ: -

7η αγωνιστική
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ - ΕΡΓ.ΔΗΜ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ: -
ΣΙΝΔΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΡΑ: -
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ - ΠΟΛΙΧΝΗ: -
ΕΥΟΣΜΟΣ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ: -

8η αγωνιστική
ΠΟΛΙΧΝΗ - ΕΥΟΣΜΟΣ: -
ΕΡΓ.ΔΗΜ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ - ΣΙΝΔΟΣ: -
ΜΕΝΕΜΕΝΗ - ΧΑΛΑΣΤΡΑ: -
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ - ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ: -

9η αγωνιστική
ΧΑΛΑΣΤΡΑ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ: -
ΣΙΝΔΟΣ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ: -
ΜΕΝΕΜΕΝΗ - ΕΡΓ.ΔΗΜ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ: -
ΕΥΟΣΜΟΣ - ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ: -

• Στον δεύτερο γύρο οι ομάδες είναι αντίστροφα.


ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΠΕΡΑΙΑ: -
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: -
ΔΕΗ - ΒΥΣΩΝΕΣ: -
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΣΥΚΙΕΣ: -

2η αγωνιστική
ΠΕΡΑΙΑ - ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ: -
ΘΕΡΜΗ - ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ: -
ΒΥΣΩΝΕΣ - ΣΥΚΙΕΣ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ: -

3η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ: -
ΔΕΗ - ΘΕΡΜΗ: -
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΕΡΑΙΑ: -
ΒΥΣΩΝΕΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: -

4η αγωνιστική
ΠΕΡΑΙΑ - ΒΥΣΩΝΕΣ: -
ΘΕΡΜΗ - ΣΥΚΙΕΣ: -
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ - ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ: -
ΔΕΗ - ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ: -

5η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ: -
ΣΥΚΙΕΣ - ΔΕΗ: -
ΒΥΣΩΝΕΣ - ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΘΕΡΜΗ: -

6η αγωνιστική
ΘΕΡΜΗ - ΠΕΡΑΙΑ: -
ΔΕΗ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: -
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΒΥΣΩΝΕΣ: -
ΣΥΚΙΕΣ - ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ: -

7η αγωνιστική
ΠΕΡΑΙΑ - ΔΕΗ: -
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ - ΘΕΡΜΗ: -
ΒΥΣΩΝΕΣ - ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΥΚΙΕΣ: -

8η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: -
ΔΕΗ - ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ: -
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΕΡΜΗ: -
ΣΥΚΙΕΣ - ΠΕΡΑΙΑ: -

9η αγωνιστική
ΘΕΡΜΗ - ΒΥΣΩΝΕΣ: -
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ - ΣΥΚΙΕΣ: -
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΕΗ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΕΡΑΙΑ: -


• Στον δεύτερο γύρο οι ομάδες είναι αντίστροφα.