wrapper

Τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν το Σαββατοκύριακο 6 και 7 Νοεμβρίου 2021 στα γήπεδα της ΕΠΣ Μακεδονίας έχουν ως εξής:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 1 – 1


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : ΑΝΑΒΟΛΗ


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ : 1 – 4


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ : 1 – 2


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ : 2 – 2


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 3 – 1


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 0 – 2


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 2 – 0


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 2 – 0


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ : 1 – 2


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 – 1


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ : 1 – 2


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ : 2 – 1


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ : 5 – 1


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 2 – 0


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 3 – 0


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ : 0 – 4


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 1 – 5


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 0 – 1


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 – 0


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 0 – 1


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ : 8 – 0


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ : 2 – 0


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ : 0 – 2


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ – ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ : 1 – 2


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ : 6 – 0


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : 4 – 0


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΛΙΤΕΑΣ – ΠΑΟΔ : 2 – 0


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 3 – 3


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ : 0 – 1


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ : 6 – 0


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ : 1 – 2


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ : 1 – 2


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ : 4 – 1


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ : 1 – 0


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 2 – 0


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ : 2 – 1


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ : 0 – 3


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ : 1 – 1


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 5 – 1


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : –


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ – ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 3 – 0


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ : 3 – 0


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : 1 – 2


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 0 – 0


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ : 5 – 1


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 : 2 – 1


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ : 1 – 1


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ : ΑΝΑΒΟΛΗ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ – Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ : 1 – 1


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ – ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ : 1 – 4


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ – ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ : 4 – 1


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ : 0 – 4


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΑ – ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 3


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ : 2 – 1


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 3


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ : 2 – 1


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ : 1 – 1


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 4 – 1