wrapper

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

 
1η αγωνιστική                                                             2η αγωνιστική
Μακεδονικός - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας                          ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Μακεδονικός
Θερμαϊκός Θέρμης - Παύλος Μελάς                               ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Θερμαϊκός Θέρμης
Αχιλλέας Τριανδρίας - Νίκη Μεσημερίου                         Παύλος Μελάς - Αστραπή Μεσαίου
Αστραπή Μεσαίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς                   Νίκη Μεσημερίου - Οδυσσέας Κορδελιού
Οδυσσέας Κορδελιού - Ιάσων Αυγής                              Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ομόνοια Σίνδου
Ομόνοια Σίνδου - ΑΕ Φαλήρου                                      Ιάσων Αυγής - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας        ΑΕ Φαλήρου - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ολυμπιακός Κυμίνων               Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ολυμπιακός Κυμίνων
 
3η αγωνιστική                                                             4η αγωνιστική
Μακεδονικός - Θερμαϊκός Θέρμης                                 Αχιλλέας Τριανδρίας - Μακεδονικός
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων                Θερμαϊκός Θέρμης - Αστραπή Μεσαίου
Αστραπή Μεσαίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας                   ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Οδυσσέας Κορδελιού
Ομόνοια Σίνδου - Παύλος Μελάς                                   ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ομόνοια Σίνδου
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Νίκη Μεσημερίου                  Παύλος Μελάς - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ποσειδώνας Καλαμαριάς          Νίκη Μεσημερίου - Ολυμπιακός Κυμίνων
Ολυμπιακός Κυμίνων - Ιάσων Αυγής                             Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΑΕ Φαλήρου                         Ιάσων Αυγής - ΑΕ Φαλήρου
 
5η αγωνιστική                                                            6η αγωνιστική
Μακεδονικός - Αστραπή Μεσαίου                                  Οδυσσέας Κορδελιού - Μακεδονικός
Οδυσσέας Κορδελιού - Αχιλλέας Τριανδρίας                  Αστραπή Μεσαίου - Ομόνοια Σίνδου
Ομόνοια Σίνδου - Θερμαϊκός Θέρμης                            Αχιλλέας Τριανδρίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων         Θερμαϊκός Θέρμης - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας          ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Ολυμπιακός Κυμίνων
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Παύλος Μελάς                     ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
ΑΕ Φαλήρου - Νίκη Μεσημερίου                                   Παύλος Μελάς - Ιάσων Αυγής
Ιάσων Αυγής - Ποσειδώνας Καλαμαριάς                       Νίκη Μεσημερίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
 
7η αγωνιστική                                                           8η αγωνιστική
Μακεδονικός - Ομόνοια Σίνδου                                   Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Μακεδονικός
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Οδυσσέας Κορδελιού          Ομόνοια Σίνδου - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αστραπή Μεσαίου                  Οδυσσέας Κορδελιού - Ολυμπιακός Κυμίνων
Ολυμπιακός Κυμίνων - Αχιλλέας Τριανδρίας                 Αστραπή Μεσαίου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης              Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΕ Φαλήρου
ΑΕ Φαλήρου - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων                          Θερμαϊκός Θέρμης - Ιάσων Αυγής
Ιάσων Αυγής - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας                       ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Νίκη Μεσημερίου - Παύλος Μελάς                               ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Νίκη Μεσημερίου
 
9η αγωνιστική                                                          10η αγωνιστική
Μακεδονικός - Ηρακλής Αμπελοκήπων                        Ολυμπιακός Κυμίνων - Μακεδονικός
Ολυμπιακός Κυμίνων - Κεραυνός Αγγελοχωρίου           Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ομόνοια Σίνδου                  Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΑΕ Φαλήρου
ΑΕ Φαλήρου - Οδυσσέας Κορδελιού                            Ομόνοια Σίνδου - Ιάσων Αυγής
Ιάσων Αυγής - Αστραπή Μεσαίου                                Οδυσσέας Κορδελιού - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αχιλλέας Τριανδρίας            Αστραπή Μεσαίου - Νίκη Μεσημερίου
Νίκη Μεσημερίου - Θερμαϊκός Θέρμης                         Αχιλλέας Τριανδρίας - Παύλος Μελάς
Παύλος Μελάς - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων                       ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
 
11η αγωνιστική                                                        12η αγωνιστική
Μακεδονικός - Ποσειδώνας Μηχανιώνας                     ΑΕ Φαλήρου - Μακεδονικός
ΑΕ Φαλήρου - Ολυμπιακός Κυμίνων                           Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ιάσων Αυγής
Ιάσων Αυγής - Ηρακλής Αμπελοκήπων                       Ολυμπιακός Κυμίνων - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Κεραυνός Αγγελοχωρίου     Ηρακλής Αμπελοκήπων - Νίκη Μεσημερίου
Νίκη Μεσημερίου - Ομόνοια Σίνδου                            Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Παύλος Μελάς
Παύλος Μελάς - Οδυσσέας Κορδελιού                        Οδυσσέας Κορδελιού - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αχιλλέας Τριανδρίας           Αστραπή Μεσαίου - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Θερμαϊκός Θέρμης                Θερμαϊκός Θέρμης - Αχιλλέας Τριανδρίας
 
13η αγωνιστική                                                        14η αγωνιστική
Μακεδονικός - Ιάσων Αυγής                                      Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Μακεδονικός
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΕ Φαλήρου                       Ιάσων Αυγής - Νίκη Μεσημερίου
Νίκη Μεσημερίου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας                ΑΕ Φαλήρου - Παύλος Μελάς
Παύλος Μελάς - Ολυμπιακός Κυμίνων                         Ολυμπιακός Κυμίνων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου      Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Ομόνοια Σίνδου                    Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Θερμαϊκός Θέρμης
Θερμαϊκός Θέρμης - Οδυσσέας Κορδελιού                   Ομόνοια Σίνδου - Αχιλλέας Τριανδρίας
Αχιλλέας Τριανδρίας - Αστραπή Μεσαίου                     Αστραπή Μεσαίου - Οδυσσέας Κορδελιού
 
15η αγωνιστική                                                        16η αγωνιστική
Μακεδονικός - Νίκη Μεσημερίου                                 Παύλος Μελάς - Μακεδονικός
Παύλος Μελάς - Ποσειδώνας Καλαμαριάς                    Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΕ Φαλήρου                        Ιάσων Αυγής - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Ποσειδώνας Μηχανιώνας        ΑΕ Φαλήρου - Θερμαϊκός Θέρμης
Θερμαϊκός Θέρμης - Ολυμπιακός Κυμίνων                   Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αχιλλέας Τριανδρίας
Αχιλλέας Τριανδρίας - Ηρακλής Αμπελοκήπων            Ολυμπιακός Κυμίνων - Αστραπή Μεσαίου
Αστραπή Μεσαίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου               Ηρακλής Αμπελοκήπων - Οδυσσέας Κορδελιού
Οδυσσέας Κορδελιού - Ομόνοια Σίνδου                       Ομόνοια Σίνδου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
 
17η αγωνιστική                                                
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Παύλος Μελάς                          
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Νίκη Μεσημερίου                         
Θερμαϊκός Θέρμης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς                     
Αχιλλέας Τριανδρίας - Ιάσων Αυγής                            
Αστραπή Μεσαίου - ΑΕ Φαλήρου                                 
Οδυσσέας Κορδελιού - Ποσειδώνας Μηχανιώνας                   
Ομόνοια Σίνδου - Ολυμπιακός Κυμίνων                          
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα