wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 3 Δεκεμβρίου 2016 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αχιλλέας Τριανδρίας 0-0 τελικό

Ολυμπιακός Κυμίνων - Αστραπή Μεσαίου 3-0 τελικό

Ομόνοια Σίνδου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Αξιός Ανατολικού - Αστέρας Αμπελοκήπων 4-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Χελιδόνια - ΑΕ Φιλύρου 3-0 τελικό

Ομόνοια Σταυρούπολης - Μελιτέας 1-2 τελικό

Ακρίτες Συκεών - ΑΜΣ Νικόπολη 2-1 τελικό

Φοίνικας Πολίχνης - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Πέρα - Νίκη Κερασιάς 1-3 τελικό

ΠΑΟΝ Επιβατών - ΑΕ Κρήνης 0-2 τελικό

Αναγέννηση Επανομής - Εθνικός Πυλαίας 3-0 τελικό

Αναγέννηση Ρυσίου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 2-1 τελικό

Πανόραμα - Ατρόμητος Τριαδίου 1-5 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Αρης Ξηροποτάμου 4-0 τελικό

ΠΑΟ Δορκάδας - ΠΑΟΚ Σταυρού 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Νίκη Νεοχωρούδας - Ορφέας Αγίας Τριάδας 1-0 τελικό

Ελπίδες Χαλάστρας - Εθνικός Μαλγάρων 0-0 τελικό

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Μακεδονικός Μοναστηρίου 2-2 τελικό

ΜΑΣ Αγχιάλου - Θρίαμβος Παρθενίου 3-1 τελικό

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Μαγνησιακός 2-2 τελικό

ΑΣ Μενεμένης - ΑΟ Μεσήμβριας 4-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Ενωση Συκεών 0-1 τελικό

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Αριστοτέλης 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Αίολος - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 1-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Μέντεκας Καλαμαριάς 2-1 τελικό

Αχιλλέας Περαίας - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 3-0 τελικό

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Δόξα Τριλόφου 1-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Αναγέννηση Προχώματος - Αναγέννηση Καλοχωρίου 1-4 τελικό

Μακεδών Ευόσμου - Εύοσμος 2006 6-2 τελικό

Φίλιππος Ελεούσας - ΑΕ Νέων Σίνδου 2-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Καπετάν Αγρας - ΑΟ Θράκης 2-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Δόξα Λακκιάς - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 1-4 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΕ Μαρτίου 0-0 τελικό

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Μελισσουργός 5-0 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα