wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 29 Ιανουαρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης - Μακεδονικός 0-1 τελικό

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Αχιλλέας Τριανδρίας 0-0 τελικό

Παύλος Μελάς - Ομόνοια Σίνδου 0-2 τελικό

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ηρακλής Αμπελοκήπων 3-1 τελικό 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Αστέρας Αμπελοκήπων - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 1-1 τελικό

ΑΕ Ευόσμου - Ελευθεριακός 4-1 τελικό

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-1 τελικό

Δόξα Ελπίδας - Ιωνικός 1-1 τελικό

Δόξα Πενταλόφου - Αίας Ευόσμου 2-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Μελιτέας - Νίκη Ευκαρπίας 2-1 τελικό

ΑΕ Φιλύρου - ΑΜΣ Νικόπολη 2-1 τελικό

ΑΣ Νεάπολης - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 0-2 τελικό

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Δόξα Ρετζικίου 0-1 τελικό

Δόξα Αγ.Παύλου - Φοίνικας Πολίχνης 1-1 τελικό

ΓΣ Ηλιούπολης - Ακρίτες Συκεών 1-1 τελικό

Ομόνοια Σταυρούπολης - Χελιδόνια 2-4 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Εθνικός Πυλαίας - Αστέρας Ραιδεστού 4-0 τελικό

Ορφέας Σουρωτής - Πανόραμα 0-0 τελικό

Αναγέννηση Επανομής - Φοίνικας Καλαμαριάς 3-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Θύελλα Περιστερώνα - Αρης Ξηροποτάμου 1-0 τελικό

Διγενής Μονολόφου - Δόξα Ασσήρου 0-0 τελικό

Αρης Καβαλαρίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-0 τελικό

Εθνικός Λαγυνών - Μακεδονικός Λητής ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Δόξα Δρυμού - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-5 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 1-1 τελικό

ΑΣ Μενεμένης - Ελπίδες Χαλάστρας 0-4 τελικό

Μαγνησιακός - Ορφέας Αγίας Τριάδας 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων - Κισσός Χορτιάτη 1-1 τελικό

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 4-0 τελικό

Εθνικός Αστέρας - Ενωση Συκεών 4-1 τελικό

Ιωάννης Παπάφης - Προοδευτική 1-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 2-1 τελικό

Αίολος - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 0-3 τελικό

Νίκη Ηρακλείου - ΠΑΟ Ξυλούπολης 0-0 τελικό

Ντίνος Κούης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 1-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Μέγας Αλέξανδρος 2014 0-1 τελικό

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Σάντος Πανοράματος 2-4 τελικό

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Αχιλλέας Περαίας 1-3 τελικό

Δόξα Τριλόφου - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 3-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Μαδύτου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 1-0 τελικό

Διγενής Κρυονερίου - Βρασίδας Βρασνών 3-1 τελικό

ΜΑΣ Στίβου - Ηρακλής Μοδίου 2-1 τελικό

Δάφνη Ευαγγελισμού - Νέστωρ Οσσας 1-0 τελικό

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Αετός Ανω Σταυρού 2-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Αναγέννηση Καλοχωρίου 1-1 τελικό

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Αγροτικός Αστέρας 0-7 τελικό

Δάφνη Ακροποτάμου - Μακεδών Ευόσμου 0-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης 0-5 τελικό

Βορράς Αμπελοκήπων - ΠΑΟ Καρτερών 3-4 τελικό

ΠΑΟΚ Πολίχνης - Καπετάν Αγρας 2-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Ερμής Μηχανιώνας - Κανάρης 1-1 τελικό

Αναγέννηση Επταπυργίου - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 1-4 τελικό

Παπάδες - Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος 1-1 τελικό

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Δόξα Λακκιάς 3-3 τελικό

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 0-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Δράση Αρδαμερίου - Μελισσουργός 4-1 τελικό

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Εθνικός Προφήτη 3-0 τελικό

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Δόξα Γερακαρούς 2-0 τελικό

Μακεδονία Καλαμωτού - ΑΕ Μαρτίου 1-5 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα