wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 19 Φεβρουαρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Μακεδονικός - Οδυσσέας Κορδελιού 2-1 τελικό

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αχιλλέας Τριανδρίας 0-1 τελικό

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 3-0 τελικό

Ιάσων Αυγής - Παύλος Μελάς 1-1 τελικό

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Νίκη Μεσημερίου 1-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 1-0 τελικό

ΠΑΟ Κουφαλίων - Ελευθεριακός 2-0 τελικό

Αίας Ευόσμου - Αστέρας Αμπελοκήπων 1-0 τελικό

Δόξα Ελπίδας - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας - Κεραυνός Αγίου Παύλου 0-1 τελικό

Δόξα Ρετζικίου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 0-3 τελικό

ΓΣ Ηλιούπολης - ΠΑΟ Διοικητηρίου 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Τριαδίου 2-2 τελικό

Αετός Βασιλικών - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 2-1 τελικό

Αναγέννηση Ρυσίου - Εθνικός Πυλαίας 3-1 τελικό

Αναγέννηση Επανομής - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 3-1 τελικό

Φοίνικας Καλαμαριάς - ΑΕ Κρήνης (Αναβολή λόγω ακαταλλητότητας του γηπέδου)

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Αρης Ξηροποτάμου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-6 τελικό

Μακεδονικός Ασκού - Θύελλα Περιστερώνα 2-1 τελικό

Δόξα Δρυμού - Διγενής Μονολόφου 5-1 τελικό

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΠΑΟΚ Σταυρού 1-0 τελικό

Εθνικός Λαγυνών - ΑΕ Αγ.Γεωργίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

ΑΣ Μενεμενης - Νοχωρούδας 2-1 τελικό

ΑΟ Μεσήμβριας - Μαγνησιακός 4-1 τελικό

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Θρίαμβος Παρθενίου 2-0 τελικό

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - ΑΕ Αμπελοκήπων 2-4 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Εθνικός Μετεώρων 1-4 τελικό

Ελπίδες Σταυρούπολης - Αριστοτέλης 4-2 τελικό

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Εθνικός Αστέρας 0-1 τελικό

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Προοδευτική 0-2 τελικό

Αστραπή Νεάπολης - Ενωση Συκεών 4-2 τελικό

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 0-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Αίολος - Ποντιακός Πολυδενδρίου 1-1 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Εθνικός Ευόσμου 0-4 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ντίνος Κούης 4-0 τελικό

Κανονιέρηδες - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 2-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Θρίαμβος Ταγαράδων 1-1 τελικό

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Δόξα Τριλόφου (Αναβολή λόγω ακαταλλητότητας του γηπέδου)

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Πυρσός Αγίας Τριάδας 1-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

ΜΑΣ Στίβου - Ελλήσποντος Μαδύτου 2-1 τελικό

Διγενής Κρυονερίου - Δάφνη Ευαγγελισμού ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 1-2 τελικό

Βρασίδας Βρασνών - Αετός Ανω Σταυρού 1-3 τελικό

Ηρακλής Μοδίου - Φοίνικας Σχολαρίου 0-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 1-1 τελικό

ΑΕ Νέων Σίνδου - Δάφνη Ακροποτάμου 0-3 τελικό

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Μακεδών Ευόσμου 5-2 τελικό

Εύοσμος 2006 - Αναγέννηση Προχώματος 0-4 τελικό

Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αγροτικός Αστέρας 2-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Βορράς Αμπελοκήπων 0-2 τελικό

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Καπετάν Αγρας 4-2 τελικό

ΑΟ Θράκης - ΠΑΟ Καρτερών 1-0 τελικό

ΠΟ Ξηροκρήνης - Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση 1-1 τελικό

ΑΣ Άγιος Παύλος – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Νεάπολης 2-4 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

ΑΣ Παπάδες - Αργοναύτης Καλαμαριάς 0-2 τελικό

Αναγέννηση Επταπυργίου - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 2-3 τελικό

Κανάρης - Δόξα Λακκιάς 0-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Μακεδονία Καλαμωτού - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 1-1 τελικό

Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου - Σταυραετός Ευξεινούπολης 0-2 τελικό

Δράση Αρδαμερίου - Δόξα Γερακαρούς 1-0 τελικό

Εθνικός Προφήτη - ΑΕ Μαρτίου 1-4 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα