wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 7 Μαΐου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(34η αγωνιστική)

Παύλος Μελάς - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 2-3 τελικό

Νίκη Μεσημερίου - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 2-1 τελικό

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Θερμαϊκός Θέρμης 2-2 τελικό

Ιάσων Αυγής - Αχιλλέας Τριανδρίας 0-0 τελικό

ΑΕ Φαλήρου - Αστραπή Μεσαίου 7-2 τελικό

Ολυμπιακός Κυμίνων - Ομόνοια Σίνδου 1-1 τελικό

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 4-0 τελικό

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Οδυσσέας Κορδελιού 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 1η αγωνιστική)

Ελευθεριακός - ΑΕ Ευόσμου 1-1 / 3-5 στα πέναλτι

Αξιός Ανατολικού - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 0-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out -1η αγωνιστική)

Αστραπή Δενδροποτάμου - Δόξα Ελπίδας 3-0 α.α

Αίας Ευόσμου - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 1-1 τελικό / 3-4 στα πέναλτι

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 1η αγωνιστική)

Μελιτέας - Δόξα Αγ.Παύλου 1-4 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out - 1η αγωνιστική)

ΑΜΣ Νικόπολη - Κεραυνός Αγίου Παύλου 1-0 τελικό

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΣ Νεάπολης 1-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 1η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής – Φοίνικας Καλαμαριάς 2-1 τελικό

ΠΑΟ Νέων Επιβατών - Αναγέννηση Ρυσίου 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out - 1η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού – Νίκη Κερασιάς 1-3 τελικό

Εθνικός Πυλαίας – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 2-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 1η αγωνιστική)

Θύελλα Περιστερώνα - Μακεδονικός Λητής 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out - 1η αγωνιστική)

Διγενής Μονολόφου - Αρης Ξηροποτάμου 2-1 τελικό

Δόξα Ασσήρου - Δόξα Δρυμού 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 3η αγωνιστική)

Ελπίδες Χαλάστρας - Θρίαμβος Παρθενίου 2-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out - ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 1-1 στο 88'

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 3η αγωνιστική)

Κανονιέρηδες – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 1-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 3η αγωνιστική)

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Δόξα Τριλόφου 3-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 3η αγωνιστική)

Εθνικός Σοχού - Φοίνικας Σχολαρίου 2-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 1η αγωνιστική)

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Νέα Πολιτεία Ευόσμου 3-0 τελικό

Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δάφνη Ακροποτάμου 1-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 1η αγωνιστική)

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Κυψέλη Νεάπολης 2-2 τελικό / 3-4 στα πέναλτι

ΑΣ Αγ. Παύλος - Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση 3-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 1η αγωνιστική)

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Δόξα Λακκιάς 2-2 κανονική διάρκεια / 3-3 παράταση / 4-2 πέναλτι

ΑΣ Παπάδες - Κανάρης 1-1 τελικό / 5-4 πέναλτι

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα