wrapper

Τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 15 Οκτωβρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Κεραυνός Κολχικού - Ακρίτες Συκεών 2-0 τελικό

ΑΕ Ευόσμου - ΓΣ Ηλιούπολης 1-0 τελικό

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αχιλλέας Τριανδρίας 0-0 τελικό

ΠΑΟ Κουφαλίων - Θερμαϊκός Θέρμης 2-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

ΑΜΣ Νικόπολη - Φοίνικας Πολίχνης 2-4 τελικό

Μακεδονικός Γέφυρας - Αξιός Ανατολικού 0-4 τελικό

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου 2-3 τελικό

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ιωνικός  4-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟ Δορκάδας 3-3 τελικό

Ελευθεριακός - Πανόραμα 7-0 τελικό

Αρης Καβαλαρίου - ΑΕ Φιλύρου 1-2 τελικό

ΠΑΟΚ Σταυρού - Ιάσων Αυγής 2-1 τελικό

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Δόξα Αγ.Παύλου 0-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Θύελλα Περιστερώνα - Αίας Ευόσμου 1-2 τελικό

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Εθνικός Σοχού 1-0 τελικό

Δόξα Ασσήρου - Αστραπή Δενδροποτάμου 3-2 τελικό

Νίκη Ευκαρπίας - Μακεδονικός Λητής 0-2 τελικό

Μακεδονικός Ασκού - Ελλήσποντος Μαδύτου 1-3 τελικό

Εθνικός Πυλαίας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 3-2 τελικό

Αχιλλέας Περαίας - Νίκη Κερασιάς 0-2 τελικό

ΑΕ Φαλήρου - ΠΑΟΝ Επιβατών 0-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Νίκη Νεοχωρούδας - Φίλιππος Ελεούσας 0-2 τελικό

Μαγνησιακός - Μακεδονικός Μοναστηρίου 0-2 τελικό

Δόξα Ελπίδας - Ορφέας Αγίας Τριάδας 7-1 τελικό

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Θρίαμβος Παρθενίου 6-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Αστραπή Νεάπολης 3-2 τελικό

Προοδευτική - Ελπίδες Σταυρούπολης 1-2 τελικό

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 2-2 τελικο

Σταυραετός Ευξεινούπολης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 0-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης / Ελπίδες Μακεδονικού 1-4 τελικό

Αστέρας Αμπελοκήπων - Ομόνοια Σταυρούπολης 2-1 τελικό

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Νίκη Ηρακλείου 2-2 τελικό

Κανονιέρηδες - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 3-0 τελικό

Αίολος - ΠΑΟ Καρτερών 2-1 τελικό

ΠΟ Ξηροκρήνης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 2-3 τελικό

Εθνικός Λαγυνών - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Θρίαμβος Ταγαράδων - Αστέρας Ραιδεστού 1-4 τελικό

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Πέρα 2-1 τελικό

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 4-2 τελικό

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αριστοτέλης 2-0 τελικό

Μέντεκας Καλαμαριάς - Πυρσός Αγίας Τριάδας 4-0 τελικό

Δόξα Τριλόφου - Αργοναύτης Καλαμαριάς 1-3 τελικό

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 0-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Δάφνη Ευαγγελισμού - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 2-0 τελικό

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 0-0 τελικό

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΜΑΣ Στίβου 4-0 τελικό

Νέστωρ Οσσας - Ηρακλής Μοδίου 4-1 τελικό

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Διγενής Κρυονερίου 2-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Εθνικός Ευόσμου 3-2 τελικό

Δάφνη Ακροποτάμου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 0-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Βορράς Αμπελοκήπων 0-4 τελικό

ΑΣ Αγ. Παύλος - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 7-1 τελικό

Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΠΑΟΚ Πολίχνης 0-2 τελικό

ΕΝ.ΑΝΘ.Καρατάσου-Κυψέλη Νεάπολης 5-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Αναγέννηση Επταπυργίου - Ερμής Μηχανιώνας 1-2 τελικό

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Κανάρης 3-0 τελικό

Καπετάν Αγρας - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος  4-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

ΑΟ Θράκης - Εθνικός Προφήτη 1-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα