wrapper

Τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 4 Φεβρουαρίου 2018 (live).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

ΓΣ Ηλιούπολης - Κεραυνός Κολχικού 0-2 τελικό

Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΕ Ευόσμου 1-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Εθνικός Μετεώρων 4-0 τελικό

ΑΜΣ Νικόπολη - Μακεδονικός Γέφυρας 1-2 τελικό

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 0-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟΚ Σταυρού 4-2 τελικό

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΣ Νεάπολης 2-0 τελικό

Ιάσων Αυγής - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 0-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Αστραπή Δενδροποτάμου - Θύελλα Περιστερώνα 1-1 τελικό

Μακεδονικός Λητής - Εθνικός Σοχού 1-3 τελικό

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Αίας Ευόσμου 1-2 τελικό

Εθνικός Πυλαίας - Νίκη Ευκαρπίας 4-1 τελικό

Μακεδονικός Ασκού - Χελιδόνια 3-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Μαραθώνας - Αετός Βασιλικών 3-1 τελικό

Μελιτέας - ΠΑΟΝ Επιβατών 1-0 τελικό

Ορφέας Σουρωτής - Μέγας Αλέξανδρος 2014 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Δόξα Ελπίδας - Φίλιππος Ελεούσας 4-0 τελικό

ΑΣ Μενεμένης - Μαγνησιακός 1-1 τελικό

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Νίκη Νεοχωρούδας 5-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Κισσός Χορτιάτη - Κεραυνός Αγίου Παύλου 3-4 τελικό

Ιωάννης Παπάφης - ΠΑΟ Διοικητηρίου 1-0 τελικό

Αστραπή Νεάπολης - Σταυραετός Ευξεινούπολης 1-0 τελικό

Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 5-0 τελικό

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Εθνικός Αστέρας 4-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Αστέρας Αμπελοκήπων - Κανονιέρηδες 2-5 τελικό

ΠΑΟ Καρτερών - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 0-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 0-5 τελικό

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 0-0 τελικό

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Αργοναύτης Καλαμαριάς 0-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Νέστωρ Οσσας - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 4-1 τελικό

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ποντιακός Πολυδενδρίου 3-1 τελικό

Αρης Ξηροποτάμου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 3-1 τελικό

Διγενής Κρυονερίου - ΜΑΣ Στίβου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.

Βρασίδας Βρασνών - Ηρακλής Μοδίου 3-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

ΑΕ Νέων Σίνδου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 2-4 τελικό

Δάφνη Ακροποτάμου - Εθνικός Ευόσμου 0-2 τελικό

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Αναγέννηση Προχώματος 6-1 τελικό

Μακεδών Ευόσμου - Αναγέννηση Καλοχωρίου 3-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

ΑΣ Αγ. Παύλος - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 4-2 τελικό

Κυψέλη Νεάπολης - Βορράς Αμπελοκήπων 1-3 τελικό

ΑΣ Παπάδες - ΠΑΟΚ Πολίχνης 3-0 τελικό

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Πυρσός Θεσσαλονίκης 5-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Μαραθών Υποδομή 1926 - Αναγέννηση Επταπυργίου 3-0 τελικό

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης 1-1 τελικό

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Ερμής Μηχανιώνας 4-0 τελικό

Κανάρης - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 0-0 τελικό

Καπετάν Αγρας - Αετοί Θεσ/νίκης 2015 2-6 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα